Landhaus Alpenglueck

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De 2-slaapkamer Landhaus Alpenglueck Axams villa ligt binnen zo'n dan 10 minuten rijden van de Natterer See en nodigt gasten uit om te ontspannen in een sauna.

    Dit vakantiehuis is in de Axams wijk genesteld, binnen 4 km afstand van de Hechenberg. Deze 60 m² grote villa is op 25 minuten wandelafstand van Gotzner Bahn gesitueerd.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-badkamer woning behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn ook aanwezig voor je comfort.

    De keuken van deze villa is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei, en is voorzien van een eetgedeelte. Het busstation Eller Bauer bevindt zich een paar momenten van Landhaus Alpenglueck villa en biedt vervoersalternatieven in de omgeving. Sneeuwskiën en fietsen zijn mogelijk in de omgeving van deze woning.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Landhaus Alpenglueck Axams

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze 1-badkamer woning behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn ook aanwezig voor je comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Landhaus Alpenglueck Axams Bedden foto Landhaus Alpenglueck Axams Mensen foto Landhaus Alpenglueck Axams Voorzieningen foto Landhaus Alpenglueck Axams Faciliteiten foto Landhaus Alpenglueck Axams Faciliteiten foto Landhaus Alpenglueck Axams Voorzieningen foto Landhaus Alpenglueck Axams Keuken foto Landhaus Alpenglueck Axams Andere info foto Landhaus Alpenglueck Axams Toiletten foto Landhaus Alpenglueck Axams Kamer foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Landhaus Alpenglueck Axams

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Landhaus Alpenglueck Axams

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Oostenrijk

    Veelgestelde vragen

    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, in deze villa is een ingerichte keuken beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Landhaus Alpenglueck villa?
      Gasten van Landhaus Alpenglueck villa kunnen onder andere de Hechenberg (4 km), de Natterer See 3) en Gotzner Bahn 2) verkennen.
    • Biedt Landhaus Alpenglueck villa spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in Landhaus Alpenglueck villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een sauna.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Landhaus Alpenglueck Axams